KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413504
nr 1441 3504
Signerad, björkar. Olja på pannå, 19x14cm, yttermått inklusive ram: 37x33cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:07:53
200 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr